Zeiss EnergizeMe Gözlük Camları

ZEISS EnergizeMe Gözlük Camları

ZEISS EnergizeMe gözlük camları dünyada özellikle kontak lens kullanıcılarının gereksinimleri için tasarlanmış ilk gözlük camlarıdır.

Kontak lenslerinizi çıkardıktan sonra yorulmadan görmek için eksiksiz bir paket. Bu eksiksiz gözlük camı çözümü kontak lens kullanıcılarının görme davranışlarına göre yenilikçi bir gözlük camı tasarımıyla birlikte dijital dünyada görme için optimum hale getirilmiş bir teknoloji ve gözlük camı kaplaması içerir. Kontak lens kullanıcıları için gözlük camları gözlerinize bu özel dinlenmiş hissi tattırın.

ZEISS EnergizeMe

Kontak lens kullandıktan sonra dinlendirme amaçlı üretilmiş ilk gözlük camları.

Günümüzde her kontak lens kullanıcısının saatlerce kontak lens kullandıktan sonra gözlerini dinlendirmek üzere en az bir gözlüğü vardır. Sık sık akıllı telefonlar, tabletler, vs. kullanmak gözleri daha da yorar. Ama bu gözlük camlarının daha da fazlasını yapabildiğini biliyor muydunuz?

Kontak lenslerinizi çıkarıp gözlüğe geçtikten sonra daha rahat görme ve dinlenmiş gözlerin tadını çıkarın. ZEISS EnergizeMe gözlük camları kontak lens kullanıcılarına sıradan bir çift gözlük camından daha fazlasını sunar. Bunlar kontak lens kullanıcılarının dijital dünyada görmesi ve görme davranışları için özellikle optimum hale getirilmiştir.

Rahat görme ve dinlenmiş gözler

Tüm kontak lens kullanıcıları için bu gözlük camlarıyla iyice dinlenmenin tadını çıkarın.
Bu hissi kim bilmez ki? Saatlerce kontak lens kullandıktan sonra gözleriniz yorgundur ve görmeniz artık istediğiniz kadar net değildir. Gözlüğe geçmek kesinlikle doğru karardır.

Özel gözlük camı tasarımı sayesinde ZEISS EnergizeMe gözlük camları kontak lens kullanıcılarının tipik görme davranışına uyacak şekilde özel olarak modifiye edilmiştir ve gözlüğe geçmeyi çok kolay hale getirirken gözlerinizi de dinlendirir. Bundan sonra ne olursa olsun iyice dinlenmiş gözlerin tadını çıkarın.

Elveda göz yorgunluğu!

Akıllı telefon, dizüstü veya tabletinizi kullanırken ZEISS’dan yenilikçi teknoloji sayesinde rahat görmenin tadını çıkarın.

Her birimiz ‘dijital uzman’ olmasak da, hepimiz giderek daha fazla dijital cihaz kullanıyoruz. Bu değişiklik görme alışkanlıklarımızın temel olarak değişmesine neden olmuştur. Dijital cihazlarda okuma daha kısa bir okuma mesafesi gerektirir ve bu nedenle gözlerimizin son derece sık olarak yakından uzağa ve tekrar geriye geçmesini gerektirir.

Özellikle uzun süreler akıllı telefon, tablet veya benzeri bir dijital cihazı kullanmak stres altında veya çok yorgun gözlere neden olur. Kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe gözlük camları her tür dijital cihazda kitap okumayı daha kolay hale getiren özel bir teknolojiye sahiptir ve bu nedenle dijital göz yorgunluğunu önlemek için mükemmeldirler.

Suni ışıkta ek görme rahatlığı.

İster akıllı telefon, LED ışık, monitör, TV, tablet veya e-okuyucu olsun modern ışık kaynakları daha öncekilerden daha fazla mavi ışık yaymaktadır. Mavi ışık tehlikeli olabilir ve birçok insan bunu gözleri için rahatsız edici ve stresli bulur. Ayrıca biyoritmlerimizi olumsuz etkiler. Gözlük camında özel bir mavi ışık filtresi size daha rahat görme sağlayabilir.

Renksiz ZEISS camlarında tam UV koruması.

UV daima vardır. Bulutlu günlerde bile. UV radyasyonu hem gözleriniz hem de gözün çevresi için bir sağlık riski oluşturur. Dışarıdayken gözlerinizi daima korumak istiyor musunuz? Artık tüm ZEISS renksiz camları tam UV korumadır!
Gözlük camının kendine özgü özellikleri zararlı UV ışınlarını filtreler ve gözlerinize kalıcı koruma sağlar.

Çiziklerin ve kirin hiç şansı yok. Her zamankinden daha dayanıklı.

Yüksek performanslı gözlük camı kaplamaları gözlük camlarınızı çizilmeler veya statik toz parçacıklarına karşı son derece dayanıklı hale getirmektedir. Bunun faydası: gözlük camlarınız daha uzun süre kirlenmez ve böylece temizlenmeleri önemli ölçüde kolaylaşır.

Aynı şeyler ZEISS EnergizeMe gözlük camları için de geçerlidir: özel mavi ışık filtresine ek olarak son teknolojiye sahip sert kaplama teknolojisini ve bir Temiz Kaplamayı standart olarak içerirler.

Sizin için ve görme davranışınız için kişiselleştirilmiştir.

Her tür kontak lens kullanıcısı için mükemmel çözüm – progresif gözlük camı kullanıcıları için de.
Kontak lens kullanıcıları için ZEISS EnergizeMe gözlük camları üç versiyonda sağlanmaktadır ve kişinin yaşam tarzı ve yaşına göre özelleştirilirler. Gözlükçünüz gereksinimlerinizi karşılayacak çözümü bulma konusunda size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır.

Çok ince, hafif gözlük camları. Yüksek numaralı reçeteler için de uygun.

Aşağıdaki kural her gözlük için geçerlidir: ne kadar hafifse o kadar iyi. Ve bunun tek geçerli olduğu konu çerçeveler değildir. Yüksek kalitede malzemeler ve kalite kategorileri yüksek numaralarda dahi mümkün olduğunca ince ve hafif olan ZEISS tek odaklı gözlük camlarının üretilmesini mümkün kılar. Bu durum ise sadece çok düşük bir ağırlıkla en yüksek kullanıcı rahatlığını garanti eder.

Kaynak: ZEISS VISION CARE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir