Seiko Curved Spor Gözlük Camları

Seiko Curved Spor Gözlük Camları

Seiko Curved spor gözlük camları dünyada en iyi spor gözlük camı üreticilerinden.

Sizin sporunuz. Sizin stiliniz. Sizin hayatınız. Şimdi nasıl yaşayacağınıza karar verin. Ve nasıl görüneceğinize de karar vermelisiniz.

SEIKO CURVED

Görüşünüzün gözlük talebi ne olursa olsun seçim yapmanıza izin veriyor. SEIKO yükek kavisli teknolojisi ile istediğiniz ve ihtiyacınız olan gözlükleri size verebiliriz. Herhangi bir şekilde ve herhangi bir gerekçe için.

200’den fazla renk arasından seçim yapın, beş inanılmaz camlarımızdan birini seçin. Görüntünüzü yaşamınıza uyacak şekilde seçin, SEIKO’nun bunun bir parçası olmasına izin verin.

KESKİN GÖRÜŞ STİLLE BULUŞTU

Keskin görüş herhangi bir mevsimde bir zorunluluktur. SEIKO Kavisli ve Kavisli X spor yaparken veya dinlenme zamanlarında görüntünüzden, konfordan veya kaliteden ödün vermeden, tek görüş veya ilerici lensler kullanmanıza izin vermektedir. Şu andan itibaren stilinize karar verin- reçetenize değil.

RENKLİ BİR DÜNYA

200’den çok daha fazla renk ve fotokromik ötesi ve polarize seçenekleriyle bireysel görüntünüzü yaratmak için neredeyse limitsiz seçenekler mevcuttur. Amacınıza ve mekanınıza göre ideal gözlüklerinizi alın.

Eğlence, aksiyon, ilham verici-Benim SEIKO KAVİSLİ’m! Stilinizi yaşayın ve ödün vermeden bireysel sporunuzu yapın!

seiko curved spor-gözlük camları
seiko curved spor-gözlük camları

SEIKO Ayna Koleksiyonu SEIKO’nun Moda Dünyası’nın bir başka vurgusudur. Beş olağanüstü ayna kaplamalarımız ile seçiminiz olan renkteki camı kombine edin ve kendi çok eşsiz gözlüklerinizi yaratın.

SEIKO HCT – DOĞAL GÖRÜŞ DENEYİMİ İÇİN YÜKSEK-TEKNOLOJİ

Kusursuz, doğal görüş deneyimine uygun SEIKO Yüksek Kavis Teknolojisi (HCT). Bu gelişmiş teknoloji çerçeveler için lens tasarımını en uç noktada kavislerle, kullanıcının bireysel parametrelerini kullanarak en iyi şekilde kullanır.

Sonuç: tek görüş ve ilericiler ile spor ve dinlenme zamanları için mükemmel doğal görüş deneyimi sağlayan kusursuz keskinlikte görüntüler.

Kaynak: SEIKO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir