Elegance Soft Colors Lensler

Elegance Soft Colors Lensler

elegance soft colors
elegance soft colors

Elegance soft colors lensler UV ışınlarını bloke edici özel yüzey kaplama tekniğiyle üretilmiştir. Boya maddesi, lensin yüzeyinde kabarma yapmaz, rengi solmaz ve renkte kırılma oluşturmaz. Yumuşak ve aşınmaya dayanıklı olması, merkezinin değişmemesi ve göz kuruluğuna bağlı görüş sorunlarını önlemesi kullanıcı için büyük bir rahatlık sağlar.

Yumuşak ve su emmeyen kontakt lens malzemeleri, kimyasal ve fiziksel olarak kabul edilmiştir. Elegance Soft Colors, kimyasal ve fiziksel olarak onaylanmış bu malzemelerle üretilmiş olup, kabarcık ve yabancı madde içermez.
Elegance Soft Colors; konik eğriliği sayesinde göze çok kolay takılır ve kullanıcı açısından çok büyük rahatlık sağlar.

Elegance Soft Colors

Göz renginizi elegance soft colors lenslerimizle renklendirerek, hayatınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Gözlerinizde lens olduğu belli olmayacak incelikteki Elegance Soft Colors, gözünüze yandan  bakıldığında bile kalın bir tabaka görünmez.

Görme bozukluklarını gidermek ve farklı bir göz rengine sahip olmak için renkli lens kullanılırken, dilerseniz sadece kozmetik bir ürün olarak da kullanabilirsiniz. Özel olarak üretilen lenslerle hayatınıza yeni ve farklı bir renk katabilirsiniz.

Elegance Soft Color, numaralı renkli lensler sayesinde, göz bozuklukları yaşamakta olan kişilerin hem dış dünyayı daha net görmesini sağlamakta hem de istenilen renkte göze sahip olma olanağı sağlamaktadır.

Bakımı ve kullanımı oldukça rahat ve kolay olan lensler, size rahat ve sağlıklı bir görüş sağlıyor.

Aylık Renkli Lensler

Ultraviole ışınlarına dayanıklı rahat kullanımlı ve 11 farklı renk seçeneğiyle.

Elegance Soft Colors lenslerin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Aquafresh Natura kontak lens solüsyonları ile yapabilirsiniz.

Kaynak: ELEGANCE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir