Elegance Fresh Colors Lensler

Elegance Fresh Colors Lensler

elegance fresh colors
elegance fresh colors

Elegance fresh colors lensler farklı tarz arayışında olan ancak doğallıktan da vazgeçemeyenlerin renkli kontak lens arayışlarına cevap veriyor. Freshcolors, tasarımından teknolojisine ve renklerinden kullanım özelliklerine kadar tüm detayları büyük bir itina ile hazırlanmış özel bir renkli lens.

Elegance Fresh Colors Lens Çeşitleri

Gözleri doğal, canlı ve çarpıcı bakışlara dönüştürüyor. Kullanım rahatlığı ile gün boyu gözde lens olduğunu unutturan Freshcolors gözle mükemmel bir uyum sağlayarak, gözde kaldığı süre boyunca net kaliteli bir görüş olanağı tanıyor.

Freshcolors özel renklendirme tekniğinden dolayı, diğer renkli lenslere oranla gözde daha doğal bir görünüm sağlıyor.

Cloud Sterling Gray, Emerald Brillant Blue, Gray, Green, Marigold Pure Hazel, Olive Gemstone Green, Serenity Blue, Tangerine Honey olmak üzere birbirinden güzel ve doğal 8 değişik renk seçeneği buluyor. Freshcolors, hem doğal renkleri hem de konforu ile kullanıcıları memnun ediyor.

Aylık Renkli Lensler

Elegance markasının renkli lens gurubundaki yepyeni ürünü Freshcolors kullanıcılardan tam not alıyor.

Gözlerinizle mükemmel uyum, doğal bir derinlik, kaliteli bir görüş imkanı sunan Elegance Freshcolors renkli lensleri, kolay takılıp çıkartılıyor. Özel hammaddesi ve yeterli oksijen seviyesi ile sağlıklı kullanıma olanak sağlıyor.

Polymacon hammaddesinden üretilen Elegance Freshcolors %38 su içeriği, 14.20 mm çap, 8.60 mm temel eğri ve Planodan -10.00 a kadar geniş dioptri aralığında ve 1-3 aylık kullanım süreli olarak kullanılabiliyor.

Kaynak: ELEGANCE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir