Elegance Fancy Renkli Lensler

Elegance Fancy Renkli Lensler

elegance fancy
elegance fancy

Elegance Fancy renkli lensler çılgın konseptli kontak lenslerdir.

Fantastik dönüşümü yaşayın

Bir ejderhanın yırtıcı bakışlarıyla çevrenizi şaşırtmaya ne dersiniz? Yoksa kedi, baykuş veya kurtu mu tercih edersiniz?
Ya da Yüzüklerin Efendisi filminden fırlamış bir Elf ya da Arog filmindeki Komutan Logar gibi bakabilirsiniz.
Ya da belki milli maç günlerinde gönlünüzdeki Türk Bayrağını gözlerinizde de taşımak isteyebilirsiniz.
Film karakterlerine bürünebilirsiniz ya da kendi fantastik karakterlerinizi yaratabilirsiniz. Renkli kozmetik kontak lensleri temin etmek için artık ülke dışına sipariş vermeniz gerekmiyor. Çılgın tiplemeler için özel olarak üretilmiş renkli kozmetik kontak lensleri artık doğrudan Türkiye’deki optik mağazamızdan satın alabilirsiniz.

Elegance Fancy lens kolleksiyonunda Türk ve dünya sinemasından fantastik karakterlerin ve bilim kurgu kahramanlarının göz renk ve tiplemelerinin bulunduğu 12 çeşit ürün yer alıyor. Bu ürünlerden birini alarak Elegance Fancy kontak lensler ile sadece kıyafetinizle değil, aynı zamanda gözlerinizle de istediğiniz bir fantastik imaja bürünebilirsiniz.
Elegance Fancy kontak lensler özel hammaddesi ve renklendirme tekniği ile gün boyu konfor sağlamanın yanı sıra 6 aylık kullanım süresi ile uzun bir kullanım ömrüne de sahip.
Elegance Fancy çılgın konseptli renkli lenslerin bakımını Elegance Aquafresh ve Elegance Aquafresh Natura kontak lens solüsyonları ile yapabilirsiniz.

 

Kaynak: ELEGANCE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir